Mbappe hat-trick, dhe Icardi dopietë, PSG "shuplakë" Club Brugge-s (VIDEO)
Tripletë golash shënoi Kylian Mbappe. Francezi shënoi në harkun e 22 minutave të pjesës së dytë ndaj Club Brugge, në fitoren 5-0 që PSG arriti ndaj belgëve.

"Manita" u plotësua nga Mauro Icardi me një dopietë personale.

Kjo fitore i ngjit francezët të vetëm në krye të grupit A me 9 pikë. /Albeu.com/
Shtuar më 22/10/2019, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori