Mbappe, Hazard, Neymar apo Kane? Tifozët e Realit duan këtë lojtar në vend të Ronaldos
Tifozët e Real Madridit preferojnë më shumë që të transferojnë Eden Hazardin sesa Neymarin.

Të dy këta janë duke u shikuar si zëvendësuesi ideal të Cristiano Ronaldos.

Për këtë gazeta e njohur Marca bëri një anketë. 200 mijë tifozë votuan për Hazardin pra 15 për qind e tyre, kurse në vendin e dytë ishte Neymar që mori 14 për qind.

Megjithatë, zgjedhja e parë për tifozët ishte sulmuesi i Francës dhe Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, i cili mori 54 për qind të votave.

Kapiteni i Anglisë, Harry Kane mori 10 për qind të votave. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori