Mbappe i fiksuar pas CR7, ja momentet më pikante kur ka imituar portugezin (FOTO LAJM)

Që Kylian Mbappe frymëzohet nga CR7 kjo nuk ka dyshim, shkruan Albeu.com.

Është vetë francezi që ka deklaruar kohët e fundit që Ronaldo është lojtari më i mirë në botë dhe që fëmijë është frymëzuar nga portugezi.

fundmi faqja "B3", ka publikuar disa foto ku Mbappe imiton më së miri CR7 në festimin e golave. Për më t’i parë fotot shfletoni galerinë. /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2020, ora 21:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori