Mbappe i papërmbajtshëm, turpëron Dembelen në stërvitje (VIDEO)
Kombëtarja e Francës po përgatitet për ndeshjen kundër Gjermanisë e vlefshme në Ligën e Kombeve.

Skuadra po stërvitet çdo ditë që të jetë në formë optimale dhe sa më lartë.

Por sot në stërvitje Kylian Mbappe ka bërë që sulmuesi i Barcelonës, Ousmane Dembele të rrëshqasë 2 metra duke i ngritur topin në një formë si parabolë. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori