Mbappe jep sinjalin e largimit nga Monaco pas një ndryshimi në Twitter
Real Madrid, PSG, Arsenal dhe Liverpool janë në ndjekje të 18-vjeçarit edhe pse e dinë se vlera e tij kap shifrën e 120 milionë eurove.

Por francezi dhe vetë po e ndjen se nuk e ka të ardhmen më tek Monaco. Këtë e ka vërtëtuar duke e hequr Monacon nga "Bio" në Twitter. Francezi po bëhët gati për një aventurë të re, përcjell Albeu.com.

Aventurë e cila me shumë mundësi do i vishte një fanellë të bardhe dhe me peshën e 12 kupave të Europës. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori