Mbappe kërkon largimin nga PSG
Kylian Mbappe ka njoftuar Paris Saint-Germain, mbi planet e tij për t’u larguar në vitin e ardhshëm.

Mbappe dhe vet klubi kanë refuzuar të privohen nga ndarja dhe shumë oferta janë refuzuar.

Tani situata këtë sezon ka ndryshuar dhe Mbappe është i hapur për t’u larguar në vitin e ardhshëm nga Parc des Princes.

Sipas mediumit OK Diario, Mbappe tashmë i ka thënë drejtuesve të PSG-së se ai dëshiron të largohet nga klubi.

Real Madridi është destinacioni i tij i synuar, ndërsa francezi është lidhur edhe me një transferim te Liverpooli.
Shtuar më 30/10/2020, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori