Mbappe "parashikon" finalen e Champions Leagues
Ylli i PSG Kylian Mbappe, së fundmi është pyetur në lidhje me Champions Leaguen ku ka thënë se dëshira e tij do të ishte të përballej në finale me Juventusin.

“Juventusi dhe Ronaldo mund të bëjnë gjëra të mëdha në Ligën e Kampionëve”.

“Do të nënshkruaja për një finale PSG – Juventus. Juventus ka qenë një ekipi i fortë edhe para ardhjes së Ronaldos, kjo e dëshmon edhe me finalet e Champions League.” ka thënë fituesi i Kupës së Botës me Kombëtaren e Francës gjatë kësaj vere në Rusi. /albeu.com/


Shtuar më 14/09/2018, ora 12:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori