Mbappe për Buffon: Do ju jem mirënjohës përgjithmonë (FOTO LAJM)

Gianluigi Buffon u largua zyrtarisht dje nga Paris Saint Germain pas vetëm një viti te klubi francez.

Pas largimit Buffon mori falenderim nga Kylian Mabppe:

"Më keni ndihmuar shumë ne vetëm 12 muaj, unë do të jem përgjithmonë mirënjohës, ju jeni dhe gjithmonë do të jeni një njeri i madh në këtë sport", ishin fjalët e Kylian Mbappe në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2019, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori