Mbappe tregon se është "një fëmijë" që vlen 120 milionë euro (VIDEO)
Arsenal, PSG dhe Real Madrid po punojnë dita ditës për ta bërë të tyrin. Monaco ekipi i tij aktual po ushtron kokforci nga dita në ditë për t ngritur vlerën e transferimit, transmeton Albeu.com.

Por sa i gatshëm është Mbappe për të prëmtuar këto shifra. Në një video të postuar nga MIRROR shikohet francezi në prani të një miku të tij, duke ngrënë një lëpirse. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori