Mbi Ancelottin hija e Guardiolës
Pëlqej
Anceloti
ventura e Carlo Ancelottit në pankinën e Chelseat mund të jetë në një moment finishi. Mbi teknikun italian, sipas mediave angleze, shtrihet rrezikshmërisht hija e teknikut të Barcelonës Pep Guardiola. Trajneri i Barcelonës, ëndërr e ndaluar pë Massimo Morattin e Interit, mund të lërë katalanasit në fund të këtij sezoni. Hipoteza e një lamtumire nga Barça e Guardiolës, i shkon për shtat Roman Abramoviç dhe Interit. (albeu.com)
Shtuar më 29/11/2010, ora 18:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori