Mbrojtësi i Barcelonës: Ter Stegen është portieri më i mirë në botë
Mbrojtësi spanjoll, Jordi Alba ka thënë se portieri, Marc Andre Ter Stegen ëshët më i miri në botë.

“Ne sulmuam në pjesën e dytë dhe i kishim të mirat dhe të këqijat”, ka thënë Alba pas ndeshjes.

Portieri ynë ka qenë perfekt, dhe për mua, ai është më i miri në botë”.

“Objektivat tanë janë të gjithë. Liga e Kampioneve, La Liga dhe Kupa e Spanjës”.

“Ne sapo kemi filluar dhe ne gjithmonë tentojmë që të përmirësohemi”.
Shtuar më 15/09/2018, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori