Mbrojtësi i Borussias shënon gol si ZLATAN (VIDEO)


Ai është një mbrojtës me karaktere të mira dhe me një fizik tipik si duhet të jetë një mbrojtës anësor.

Në stërvitje ai ka shënuar një gol që rrallë herë bëhet dhe duhet në fraksion të sekondës që ta arrish të shënosh, por duhet edhe hedhja e duhur, ku portugezi e dërgoi topin në trekëndëshin e portës.

23-vjeçari nuk ka arritur ta bind trajnerin hollandez të Dortmundit , Petr Bosz. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2017, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori