Mbrojtësi i Kosovës shpërthen ndaj komentarit shqiptar: Na quajtën tradhëtarë
Amir Rrahmani ka shpërthyer kundër komentatorit të RTSH, Kosta Grillo , i cili ditën e djeshme deklaroi se ishte tifoz i Serbisë këtë Botëror.

Pikërisht ka qenë kjo deklaratë e cila ka shkaktuar shumë reagime, dhe një ndër to është e qëndërmbrojtësit të kombëtares kosovare, Rrahmani.

Në “Insta Story” ai ka postuar videon e Kosta Grillos me një mbishkrim. “Ju duket për të qeshur ? Dy vite më parë na quajtën tradhëtarë sepse zgjodhëm Kosovën”. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2018, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori