Mbrojtësi i Napolit pranë rinovimit
Nikola Maksimovic do të vijojë të mbetet tek Napoli.

Siç raportohet nga "Tv Luna", palët kanë gjetur marrëveshjen për rinovimin e kontratës që aktualisht skadon në vitin 2021 duke e rinovuar dhe me një vit tjetër.

27 vjecari është pjesë e Napolit prej vitit 2016 duke zhvilluar 20 ndeshje me të kaltrit teksa ka shënuar dhe një gol në Serina A. /albeu.com/

Shtuar më 27/02/2019, ora 15:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori