Mbrojtësi i Realit pranë largimit
Sipas Fichajes.net, Nacho Fernandez është gati të largohet nga Real Madrid në fund të këtij sezoni.

Mbrojtësi nuk është i kënaqur me minutat e tij dhe dëshiron të luajë diku tjetër me vazhdimësi më të madhe.

Spanjolli i cilia ka dalë nga akademia e Realit tashmë në moshën 29 vjecare kërkon një eksperincë të re.

29 vjecari ka mbajtur veshur vetëm fanellën e Los Blancos por gjithmonë ka qënë zgjedhja e dytë e klubit. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori