Mbrojtja në "gjumë", Andorra përmbysje të çmendur ndaj Shqipërisë (VIDEO)
Andorra ka bërë befasinë e madhe duke përmbysur rezultatin 1-2 në sfidën ndaj Shqipërisë e cila po zhvillohet në “Elbasan Arena”.

3 minuta pasi nisi pjesa e dytë, miqtë përfitojnë nga “përgjumja” në mbrojtjen kuqezi dhe më pas ndëshkojnë sërish Etrit Berishën.

Shtuar më 14/11/2019, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori