Mbyllen pjesët e para, ja rezultatet e Championsit (VIDEO)
Janë mbyllur pjesët e para të Champions League.

Bayern udhëheq 2-0 ndaj Atl Madrid me golat e Coman dhe Goretzka.

Liverpooli po fiton 0-1 ndaj Ajax ndërsa Interi dhe B. Monchengladbach është mbyllur 0-0.

Ndërkohë Man City 1-1 me Porton, Atalanta po fiton 0-3 ndaj Midtjylland, ndërsa Olympiacos dhe Marseille pa gola 0-0. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2020, ora 21:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori