Mbyllet me rezultat të pastër 0-0 pjesa e parë e super sfidës Liverpool vs Bayern
Asnjë gol në 45 minutat e para mes Liverpool dhe Bayern Munchen, shkruan Albeu.com

Një pjesë e pare e dominuar nga vendasit por pa arritur dot të fusin topin në rrjetë.

Një Bayern i cili posedoi një përqindje më të madhe topin por pa shumë rezultat pasi goditi vetëm njëherë në kuadratit e mbrojtur nga Alisson.

Shpresojm që ekipet të kthehen në pjesën e dytë më të uritur dhe të shijojm sa më shumë gola dhe spektakël. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori