Mbyllet me tension ndeshja Përmeti-Butrinti, një lojtar i gjakosur (FOTO)

Ndeshja midis Përmetit dhe Butrintit është mbyllur në mënyrë të shëmtuar.

Vendasit kaluan fillimisht në avantazh dhe barazimi i rezultatit 1me ¬1 nuk nuk u prit mirë nga tifozët.

Një prej futbollistëve të Butrintit u qëllua me gurë nga tribuna qendrore duke e gjakosurgjoks.

Loja tensionet edhe më shumë pas një faulli në minutat shtesë, ku lojtarët e Përmetit sulmojnë fizikisht kundërshtarin. /albeu.com/
Shtuar më 31/10/2016, ora 22:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori