Mbyllet në barazim pa gola pjesa e parë mes Kazakistanit dhe Shqipërisë
Është mbyllur në barazim pa gola pjesa e parë mes Kazakistanit dhe Shqipërisë.

Kombëtarja jonë ka zhvilluar një lojë të vakët, duke mos krijuar shumë raste.

Ne krahun tjetër kazakët tentojnë me sulme të shpejta, por mbrojtja ja ka dalë ti mbyllë me sukses.

Shtuar më 11/10/2020, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori