Mbyllet pjesa e parë, Kamza befason Skënderbeu (VIDEO)
Sfida që po zhvillohet në kryeqytet mes Kamzës dhe Skënderbeut është mbyllur pjesa e parë në avantazhin e skuadrës së Ernest Gjokës.

Golin për Kamzalinjtë e shënoi 2 minuta nga mbyllja e pjesës së parë japoneli fukui. Skënderbeu po kalon një krizë të thellë rezultatesh teksa vjen pas 3 humbesh radhazi. /a;beu.com/
Shtuar më 21/12/2018, ora 14:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori