Mbyllet telenovela "Di Maria", Te United për 70 milionë euro
Pëlqej
Angel Di Maria do të jetë së shpejti futbollist i Manchester United. Sipas shtypit spanjoll, akordi mes Real Madrid dhe klubit anglez është duke u mbyllur për shifrën e 70 milionë eurove.

Gjithçka do të zyrtarizohet këtë fillimjave kur agjenti i argjentinasit të kthehet nga Singapori dhe të mbyllë të gjitha detajet e transferimit të bujshëm.

Louis Van Gaal i ka ofruar Di Marias 60 milionë në 5 vjet, pra 12 milionë euro në sezon. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2014, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori