McGregor dëmtohet rëndë në këmbë, largohet nga stadiumi me patericë (VIDEO)
McGregor ka pësuar humbje me nokaut nga luftëtari, Dustin Poirier në meçin e mbajtur sot në kuadër të UFC 257.

Ai u rikthye me humbje pas pensionimit, ku për një moment nuk arriti t’i bënte ballë goditjevePoirier dhe u përplas në tokë.

Pas këtij meçi, irlandezi u detyrua ta lëshonte stadiumin me patericë, pasi kishte probleme serioze me këmbën e tij.Shtuar më 24/01/2021, ora 09:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori