McGregor flet për herë të parë pas humbjes: Do të kthehem së shpejti (FOTO LAJM)

Mc Gregor mori një goditje të rëndë ditën e djeshme nga kundërshtari i tij çeçen që përfaqëson ngjyrat e Rusisëm Khabib Nurmagomendov.

Irlandezi ishte shumë optimist para ndeshjes, madje e thumboi rëndë kundërshtarin e tij me deklarata teksa ky i fundit nuk foli shumë dhe çdo gjë e tregoi në fushë.

Ndërsa pas kësaj humbje Mc Gregor ka bërë dhe shkruar për herë të parë në Instagram ku tha: “Do të kthehem shpejtë” ndërsa më vonë në “Twitter” ku thotë: “Goditje e mirë, shpresoj në një duel tjetër në të ardhmen”.
Shtuar më 07/10/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori