Me 1 korrik Juventus hap dyqanin zyrtar me vlerë 2.5 milonë euro
Juventus do të hapë një një dyqan zyrtarë tërësisht të ri, ivestimi mendohet të kapë shifrën e 2.5 milionë eurosh.

Dyqanin i ri do të gjendet pranë "Stadiumin Allianz" në të do të punësohen 20 vetë, dyqani do të disponojë një hapsirë dyfishin e dyqanit të mëparshëm.

Hapja e tij do të bëhet me 1 korrik. Gjatë ndeshjeve të Juventusit do të punojnë deri në tetëdhjetë punonjës. Përurimi i dyqanit të ri, i cili ishte gjithashtu një rast për të prezantuar univormën e dytë, do të jetë paraardhësi i vendeve të tjera që klubi ka për qëllim të hapë dyqane në Itali dhe jashtë saj. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori