Me 10 lojtarë Sassuolo befason Juven (VIDEO)
Sassuolo i përgjigjet menjëherë Juventusit. Edhe pse me dhjetë, skuadra e De Zerbit dhuron spektakël.

Locatelli nis aksionin dhe pasi pason për Traore, ky i fundit gjen Defrel brenda zone.

Francezi stopon bukur dhe pastaj mposht portierin bardhezi me diagonale duke barazuar shifrat në 1-1.
Shtuar më 10/01/2021, ora 22:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori