Me Conten të pavendesur, drejtuesit e Interit kanë pikasur 3 përforcimet për sezonin e ri
Inter planifikon përforcimet për sezonin e ri.

Inter ka filluar t’i planifikojë përforcimet e afatit kalimtar të verës.

Në pritje të sqarimit të së ardhmes së trajnerit Antonio Conte, drejtuesit e klubit nga Milano tashmë kanë bërë gati blerjet për sezonin e ardhshëm.

E përditshmja sportive italiane "Gazzetta dello Sport" raporton se Inter do t’i realizojë tri përforcime gjatë këtij afati kalimtar.

Nerazzurrët do të kërkojnë mbrojtësin shqiptar të Veronës, Marash Kumbulla, mesfushorin e Brescias, Sandro Tonali dhe mbrojtësin e Chelseat, Emerson Palmeri.
Shtuar më 25/08/2020, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori