Me Dybala-n në sulm, zbulohet formacioni i frikshëm i Manchester United (FOTO LAJM)

"The Sun" ka zbuluar se Juventus i ka ofruar Manchester Unitedit Mario Mandzukicin dhe Paulo Dybalan në ofertën për Romelu Lukakun.

Në rast arritje të një marrëveshje, të dy këta lojtarë do të zinin vendin në formacionin e Ole Gunnar Solskajer për sezonin e ri.

Ata do ndihmoheshin edhe nga Marcus Rashford dhe Dybala, për të krijuar një katërshe të frikshme ofensive.

Se si do të dukej formacioni i Unitedit me Dybala dhe Mandzukic, mund ta shikoni në fotografinë e mëposhtme.
Shtuar më 30/07/2019, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori