Më e bukura në Lojërat Olimpike (FOTO LAJM)

Ishte flamurmbajtësja e Estonisë dhe bukuria e saj nuk kaloi pa u vënë re.

Po flasim për Saskia Alusalu, patinatorja 23-vjeçare që po mahnit me pamjen e saj të jashtme në Olimpiadën Dimërore që po zhvillohet në Pyeongchang. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori