Më i bukuri i të 202 golave (VIDEO)
Messi
202 gola, 24-vjeç, dy herë Top i Artë dhe favorit për të tretin, ky mund të jetë vetëm Leo Messi. Prej vitesh shënon me numra të frikshëm me bluzën e Barcelonës por goli me Getafen, në vitin 2007, në stilin Maradona, mbahet mend si më i bukuri i të 202 golave të shënuar prej tij. /albeu.com/Shtuar më 02/11/2011, ora 19:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori