Interi në krizë rezultatesh, Stresi tregon dashurinë për klubin zikaltër (FOTO LAJM)

Interi po kalon një krizë të thellë rezultatesh ku nuk fiton prej 4 ndeshjes mes kampionatit dhe Championsit ku rrezikojnë skualifikimin që në fazën e grupeve, shkruan Albeu.com.

Megjithatë kjo nuk e ka penguar aspak Stresin i cili në momente të vështira mbështet skuadrën e tij.

Së fundmi është vetë reperi që ka konfirmuar dashurinë për Interin në formë mbështje teksa ka pozuar në InstaStory me bluzën zikaltër. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2020, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori