Më jep kokoshkat, të jap bluzën (VIDEO)
Pëlqej
Sulmuesi i famshëm amerikan Clint Dempsey ka qënë protagonist i një gjesti shumë të veçantë në përfundim të ndeshjes së Major League Soccer mes Seattle dhe Houston.

Kapiteni i kombëtares amerikane iu afrua një tifozi të vogël që ishte duke ndjekur ndeshjen me nënën e tij dhe i ofroi fanellën e tij por me një kusht: ti jepte kokoshkat që ishte duke ngrënë.

Sigurosht që të dyja palët ranë dakord. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori