Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
Gardiani Kombëtares Shqiptates dhe SPAL-it, Etrit Berisha i infektuar nga 27 nëntori ka pasur një përkeqësim të gjendjes shëndetësore dhe ditën e sotme është shtruar në spital.

Portieri shqiptar, në fakt, siç komunikoi klubi emilian, u shtrua në spital për mbikqyrje me te rrepte mjekesore, pas perkeqesisht te gjendjes se tij klinike.

Siç raportohet, Berisha ka qenë pozitiv me Koronavirusin që nga 27 nëntori dhe me sa duket nuk është asimptomatik.

Në vijim pritet të ketë të tjera informacione mbi situatën e kapitenit kuqezi.

Shtuar më 02/12/2020, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori