Me Lamborghini e me orë luksoze, si po i kalon Benzema pushimet në Los Anxhelos (FOTO LAJM)

pritjesezonit të ri Karim Benzema po shijon ditët e fundit në Los Angelos, në pritjesezonit të ri nën urdhrat e Zidane.

Francezi shfaqet me Lamborgini dhe me një orë mjaf të shtrenjtë. Për më shumë shfletoni galerinë. /albeu.com/


Shtuar më 06/07/2019, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori