“Me mua ke kaluar gjithmonë netë të mira, çfarë do më shumë nga unë?”
Wanda Nara është vetëm babagjyshja e Ikardit. Bashkëshortja dhe agjentja e kapitenit të Interit, Mauro Ikardi, ka postuar një foto në “Instagram”-in e saj ku ka veshur një fustan të kuq me dekolte të zbuluar.

Ai që ka rënë në sy ka qenë komenti i argjentinasit, i cili e pyet babagjyshen e tij a do t’i sjellë ndonjë dhuratë, konkretisht shkruan:

“Çfarë do të më sjell babagjyshja si dhuratë mua?” Përgjigjja e saj epike: “Me mua ke kaluar gjithmonë net të mira, çfarë do më shumë nga unë?”, i është përgjigjur ajo. /albeu.com/
Shtuar më 26/12/2018, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori