Më në fund Inter paraqet ofertën e parë
Inter po mendon për të ardhmen dhe ka për qëllim Naby Keita.

Mesfushori 22-vjeçar ganez RB Leipzig. Gjermanëve po refuzojnë të japin lojtarin këtë verë. Siç raportohet nga "Premium Sport", në fakt, Sabatini dëshiron për të mbyllur marrëveshjen me të riun nga Leipzig duke paraqitur 55 milionë euro, përcjell Albeu.com.

Klauzola e tij korenspondon me ofertën ne ziklatërve por gjermanët janë të vendosur për ta mbajtur edhe një sezon. Zikaltërit gjithashtu do të prezantohen dhe me rivalitetin e Liverpoolit. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2017, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori