Më në fund Interi rikthehet tek fitorja pas plot 8 ndeshjes (VIDEO)
Ditët e mira për Interin po vijnë. Zikaltërit vinin me 7 ndeshje pa e shijuar një fitore të vetme por sot zikaltërt të vendosur arritën të mposhtin 2-1 Bolognan.

Ishte fillimisht Eder në minutën e 2 dhe Palacio që barazoi për Bolognan po në pjesën e parë. Me fillimin e pjesës së dytë zikaltritiu falën këmbëve të Karamoh i cili shënoi një supergol të bukur.

Pjesa e mbetur e takimit ishte e tëra zikaltër,teksa pak më vonë dhe Bologna mbetime 10 lojtarë. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2018, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori