Më në fund një ditë e bardhë merkatoje për Arsenalin
Sipas raporteve të fundit nga FrancaAlexandre Lacazette pritet të zyrtarizohet tek Arsenal sot.

Topçinjtë e zvarrisin sulmuesin e Lyonit për tre vite dhe më në fund mund ta zyrtarizojnë duke mposhtur kokforcinë e gjigandëve nga Ligue 1. Arsene Wenger u kthye në atdheun e tij muajin e kaluar dhe negociatat me klubin e Lyonit dështuan, përcjell Albeu.com.


Dhe L'Equipe raporton se Lacazette shumë shpejt do të vënë firmën në letër. Konfirmimi nga klubit për të dhënat e transferimit të lojtarit mund të vijë në fund të ditës. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 12:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori