Më në fund një lajm i mirë për Granit Xhakën
Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka thënë se Granit Xhaka mund të luaj në fundjavë kundër Southamptonit.

Ylli shqiptar nuk e ka zhvilluar asnjë ndeshje që kur pati një përplasje me tifozët pas ndeshjes me Crystal Palace.

Xhaka luajti me Zvicrënpushimin e Kombëtareve madje duke shënuar edhe gol.

Kjo mund të jetë ndeshja e rikthimit të mesfushorit pas shumë problemeve që shfaqi me tifozët dhe skuadrën.
Shtuar më 21/11/2019, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori