Me penalltitë na shkoi mirë
Pëlqej
Allegri, trajneri i Milanit , pranon gabimet e arbitrit Banti në ndeshjen kundër Palermos. “ Këtë herë na shkoi mirë. Duke e parë në televizion aksionin e penalltisë duket se Ambrosini e lë veten të bjerë, por duhet të them se me shpejtësi normale mu duk si penallti. Ashtu siç mu duk penallti ajo e Pinillas dhe mbase mund të jepeshin edhe ajo e Patos dhe e dorës së Boatengut. Arbitri e vlerësoi kështu dhe duhet respektuar”, përfundon Allegri(albeu.com)
Shtuar më 11/11/2010, ora 12:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori