Më shumë se Fatos Nano! A e dini sa gjuhë të huaja flet Lorik Cana
Përveç futbollit, Lorik Cana ka edhe disa talente të tjera. Njëri prej tyre është mësimi i gjuhëve të huaja.

Duket çudi, por ai flet shtatë gjuhë të huaja.

Ish-kapiteni i Kombëtares flet: italisht, anglisht, frëngjisht, gjermanisht, serbisht, pak turqisht dhe sigurisht shqip. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2018, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori