Me super "Lamborghini" të vitit të fundit, Shaqiri nuk përmbahet (FOTO LAJM)

Xherdan Shaqiri di mjaft mirë të kujdeset për veten.

Pas aunullimit te sfidës Zvicr-Ukrainë e cila u anulua, për arsye se shumë lojtarë të skuadrës ukrainase rezultuan pozitiv me koronavirus, lojtarët e kombëtares së Zvicrës janë gati për tu larguar në drejtim të skuadrave të të tyre.

Një ndër to ishte dhe Xherdan Shaqiri ku përpara se të largohej në destinacion Liverpulin, sulmuesi me origjinë shqiptare është parë shoqërinë e një "Lamborghini" ku sipas mediave zvicerane kjo makinë kushton rreth 220 mijë franga.
Shtuar më 18/11/2020, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori