Me unazë në gisht, futbollisti i Francës afër martesës me bukuroshen 23-vjeçare
E dashura e Paul Pogba, ishte në tribunë për të mbështetur mesfushorin ndaj Danimarkës.

Por, ajo që ra në sy ishte unaza e saj në dorën e majtë.

Maria Salaues, 23-vjeçarja nga Bolivia, u fiksua nga kamerat, dhe të gjithë tifozët filluan të hamendësojnë për një martesë së shpejti të çiftit. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2018, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori