Medel në Milano: Unë, pasardhësi i Cambiassos
Pëlqej
Mesfushori kilen Gary Medel ka mbërritur në Milano. Futbollisti më i ri i Interit do ti nënshtrohet pasditen e sotme kontrolleve mjekësore paras e të firmosë kontratën me klubin zikaltër.

Medel është blerja e pestë për Interin deri tani, ndërsa para mediave kileni u shpreh se dëshiron të jetë pasardhësi i Esteban Cambiassos.

"Jam shumë i lumtur që më fund jam te Inter dhe jam gati të jem pasardhësi i Esteban Cambiassos në mesfushë", tha Medel. /albeu.com/

Shtuar më 05/08/2014, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori