Mediat angleze paralajmërojnë Interin për Pastoren: Bëj kujdes
Sipas The Sun, Interi është favoriti për të nënshkruar me Pastoren në verë, por ata nuk do ta kenë aspak të letë të sigurojë shërbimet e ish-yllit të Palermos.

Pas tij është vënë edhe Besiktasi së fundmi, por klubi turk nuk është i vetmi. Në gjurmët e Pastorës është vënë edhe Liverpooli e Arsenali nga Liga Premier.

Largimi i argjentinasit nga PSG duket i sigurtë pasi jo vetëm minutat i mungojnë, por dhe ambjenti është bërë i papërshtatshëm em të teksa së fundmi ka kritikuar dhe politikat e klubit në merkato me shupenzime të mëdha që nuk çuan askundi. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2018, ora 09:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori