Mediat angleze publikojnë pasuesin e Mourinho-s
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho është shumë pranë shkarkimit nga stoli i gjigandid anglez. Portugezi nuk gëzon një raport të mirë me lojtarët, veçanërisht me Pogbanë. E si të mos mjaftonte kjo, nën drejtimin e luzitanit, Manchester United ka bërë nisjen më të dobët të kampionatit në dekadad e fundit.

Sipas asaj që raportojnë mediat angleze, pasuesi i ish-trajnerit të Chelsea është Zinedine Zidane. Mësohet se trajneri francez ka kontaktuar me Murinjon për ti shpjeguar se ka qenë vetë klubi që e ka kontaktuar dhe jo e kundërta.

Kujtojmë që Manchester United pozicionohet në vendin e 10 në tabelën e klasifikimit me 10 pikë të grumbulluara. “Djajtë e kuq” u mposhtën ndeshjen e fundit ndaj Ëest Ham me shifrat e thella 3-1./albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 15:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori