Mediat italiane duan transferimin e Donnarummas tek Juventus
Mediat më prestigjioze italiane duket se vuajnë transferimin e Donarummas jasht Italisë.

Il Corriero Dello Sport, Tuttosport dhe La Gazeta Dello Sport janë të gjitha të një mendimi; Donarumma do të transferohet tek Juventus.

E kundërta e mediave spanjolle të cilat e shikojnë Donarummën pothuajse të veshur me fanellën e Realit të Madridit. /albeu.com /
Shtuar më 17/06/2017, ora 19:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori