Mediat italiane, Gjimshiti perfekt për Serinë A
Berat Gjimshiti është i përkryer për Serinë A. Kjo është këshilla e
"tuttomercatoweb" për skuadrat italiane. Mbrojtësit të Kombëtares i përfundon kontrata me Zyrihun në qershor dhe është një lojtar i lirë.

Gjimshiti është një alternativë e vlefshme nga ana ekonomike, por mbi të gjitha në atë sportive. 22-­vjeçari edhe pse i ri në moshë po luan sezonin e katërt në Superligën e Zvicrës.

Berat Gjimshiti është një garanci për mbrojtjen dhe sipas faqes së
njohur italiane po vëzhgohet nga disa ekipe.
Shtuar më 18/11/2015, ora 09:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori