Mediat italiane në kor: Silleni kupën në shtëpi! (FOTO LAJM)

Gazzeta dello Sport- Juve sille ne shtepi, duke ju referuar trofeut te Liges se Kampioneve

Juve-Real per te ndryshuar historine ...
Ndryshe nga mediat spanjolle që janë të dyzuar sonte në mbrëmje se për kë do të bëjnë tifo në finale. Mediat katalanase janë me Juventusin, ndërkohë që ata iberike sigurisht me Realin.

Në Itali të gjitha të përditshmet janë hapur me titujt për të mbështetur bardhezinjtë. Në galerinë më lart mund të shihni dhe titujt kryesor. /albeu.com./
Shtuar më 03/06/2017, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori