Mediat ndërkombëtare i bëjnë jehonë dënimit të Skënderbeut (FOTO)

Dënimi i Skënderbeut ka pasur edhe një jehonë të madhe ndërkombëtare. Portale të njohura angleze, italiane, gjermane, turke, greke dhe shumë të tjera kanë pasqyruar dënimin e kampionëve të Shqipërisë.

Të gjithë mediat e huaja i referohen deklaratës së klubit korçar, ndërsa theksojnë se UEFA pritet të zbardhë këtë vendim. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2016, ora 09:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori